Asus Notebook Vivobook S 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 330 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rade
- Kataloški br:
- 3451290 - 62
- Oznaka:
- 90NB16T2-M004H0
- EAN:
- 4711636168205
- Kataloški br:
- 3451290 - 62
- Oznaka:
- 90NB16T2-M004H0
- EAN:
- 4711636168205
Asus Notebook Vivobook S 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 330 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rade
3,515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- OLED
- AMD Ryzen AI 5
- 330
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.5 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Vivobook S 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesor / model | 330 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 860M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI Windows Hello s prepoznavanjem lica osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® (USB 3.2 Gen 1) HDMI™ audio, stereo (3.5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 357 mm |
| Visina | 17.9 mm |
| Dubina | 250.6 mm |
| Težina | 1.8 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Jednomjesečna članarina za Adobe Creative Cloud za sve aplikacije, pojedinačna. Trajanje otkupa od 15. rujna 2021. do 31. kolovoza 2025. |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2 GHz / max. 4.5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | aluminij, plastika |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 95 % | |
| 8 MB | |
| da | |
| 16 MB | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 500 cd/m² | |
| 66 TOPs | |
| 50 TOPs | |
| da | |
| da | |
| 1.59 cm | |
| 1.79 cm | |
| da | |
| 1 | |
| 70 Wh | |
| 3.25 A | |
| 0.2 ms | |
| da |
Opis
Opis
Idealni pratilac
ASUS Vivobook S16 je idealan laptop za one koji cijene i performanse i stil. Svojim elegantnim i laganim dizajnom ne samo da privlači poglede, već je i izuzetno prenosiv. Zahvaljujući svojim snažnim procesorima, Vivobook S16 nudi izvrsne performanse za multitasking i zahtjevne aplikacije. Dugo trajanje baterije i impresivan zaslon osiguravaju zapanjujuće vizualno iskustvo tijekom cijelog dana. Idealno i za posao i za zabavu. Sigurnosne značajke i najsuvremenija tehnologija za zaštitu osjetljivih podataka osiguravaju maksimalnu sigurnost i privatnost. Ukratko, Vivobook S16 nudi savršenu ravnotežu performansi, mobilnosti i sigurnosti za učinkovito i elegantno suočavanje sa svakodnevnim životom.
Iznimno dugo trajanje baterije do 19 sati
Vivobook S16 nudi iznimno trajanje baterije do 19 sati, tako da možete ostati produktivni cijeli dan bez stalnog traženja utičnice. Bez obzira radite li na važnim projektima, u pokretu ili jednostavno streamate svoju omiljenu seriju, snažna baterija održava vas povezanima i spremnima za rad. S funkcijom brzog punjenja možete postići 60% kapaciteta punjenja za samo 49 minuta, što vam daje dodatnu fleksibilnost i neovisnost. Oslonite se na način rada za njegu baterije kako biste osigurali intenzivno korištenje baterije tijekom cijelog dana, omogućujući vam da bez napora obavljate svoje svakodnevne zadatke.
Stil susreće robusnost
Vivobook S16 kombinira robusnost i eleganciju u tankom metalnom dizajnu. Ne samo da je lagan i prenosiv, već je i izuzetno izdržljiv. To dodatno potvrđuje i američki vojni certifikat, koji kroz mnoge različite testove pokazuje koliko je prijenosno računalo čvrsto dizajnirano i proizvedeno. Bez obzira testira li se na udarce, temperaturu ili vibracije, Vivobook S16 je spreman za vašu mobilnost. Iznimno velika dodirna ploha s pametnim upravljanjem gestama nudi vam precizan i udoban rad, idealan za duge sate rada ili učenja. Metalno kućište ne samo da pruža visokokvalitetan izgled, već i štiti prijenosno računalo od svakodnevnog habanja. Vivobook S16 je savršen pratitelj za sve koji žele stil i funkcionalnost spojene u jednom uređaju.
Tanak dizajn za maksimalnu mobilnost
S težinom od samo 1,7 kg i debljinom od 15,9 mm, Vivobook S16 je oličenje mobilnosti i udobnosti. Ovaj tanak i lagan dizajn omogućuje jednostavno nošenje prijenosnog računala bilo gdje bez da postane teret. Istovremeno, Vivobook S16 nudi impresivne performanse i svestranost koje su vam potrebne za vaše svakodnevne zadatke. Bilo da ste u uredu, kafiću ili u pokretu – s Vivobookom S16 uvijek imate snažnog i elegantnog suputnika uz sebe.
Uvijek dobro povezani
Vivobook S16 nudi sveobuhvatan raspon mogućnosti povezivanja koje značajno proširuju vašu povezivost. S dva USB 3.2 Gen1 Type-C priključka koji podržavaju DisplayPort 1.2 i Power Delivery 3.0, spremni ste za svaki izazov. Osim toga, imate dva USB 3.2 Gen1 Type-A priključka, HDMI 2.1 priključak i kombinirani audio priključak, što vam daje maksimalnu fleksibilnost za sve vaše periferne uređaje. Bilo da se radi o prezentacijama, vanjskoj pohrani ili audio opremi, Vivobook S16 osigurava da ste uvijek savršeno povezani.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Oštar 16-inčni Lumina OLED zaslon (1920x1200) u formatu 16:10 sa svjetlinom od 300 nita i iznimno uskim NanoEdge okvirom
- Prvoklasne performanse zahvaljujući AMD Ryzen™ AI 7 350 s integriranom grafikom AMD Radeon™ GPU procesora
- Savršen pratitelj u pokretu zahvaljujući super tankom dizajnu debljine 15,9 mm i super laganoj težini od 1,7 kg
- Zglob od 180° za visoku mobilnost i fleksibilnost
- Visoka privatnost i sigurnost putem fizičkog poklopca FHD IR web kamere s podrškom za Windows Hello
- Sigurnost vaših podataka s certifikatom Microsoft Pluton
- 16 GB DDR5 RAM-a za nesmetan multitasking
- Brzi prijenos podataka zahvaljujući 1TB PCIe Gen4 M.2 SSD-u
- Iznimno dugo trajanje baterije do 19 sati zahvaljujući kompaktnoj bateriji od 70 Wh
- MyASUS Battery Care način rada za dodatno dugotrajnu i postojanu bateriju
- Metalni dizajn s CNC graviranim logotipom
- ASUS ErgoSense tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem za maksimalnu udobnost i tiho tipkanje
- Iznimno velika pametna dodirna ploča za geste za jednostavno i brzo upravljanje
- Robusnost testirana američkim vojnim testovima MIL-STD 810H
- Snažno hlađenje za procesor snage do 35 W
- Ugodan zvuk zahvaljujući Harman Kardon certificiranom Dolby ATMOS audio sustavu
- Uvijek dostupni zahvaljujući Wi-Fi 6 (802.11ax Triple band 2*2) i Bluetooth® 5.3
- Windows 11 Početna
- Svestrani priključci: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podrškom za zaslon i napajanjem, 1x HDMI 2.1, 1x audio priključak
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)