Asus Notebook Vivobook S14 OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz I
- Kataloški br:
- 3330610 - 62
- Oznaka:
- 90NB15R3-M008Y0
- EAN:
- 4711387769058
- Kataloški br:
- 3330610 - 62
- Oznaka:
- 90NB15R3-M008Y0
- EAN:
- 4711387769058
Asus Notebook Vivobook S14 OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz I
3,515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- 120 Hz, OLED
- Intel® Core™ Ultra 7
- 256V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Vivobook S14 OLED |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | 120 Hz OLED |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 256V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 310.5 mm |
| Visina | 1.59 mm |
| Dubina | 221.9 mm |
| Težina | 1.3 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 4.8 GHz / max. 4.8 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 100 % | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 2 | |
| da | |
| 600 cd/m² | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| 2024 | |
| 4.8 GHz | |
| da | |
| da | |
| 115 TOPs | |
| 47 TOPs | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| da | |
| da | |
| 64 TOPs | |
| 1.39 cm | |
| 1.59 cm | |
| 1 | |
| 75 Wh | |
| 3.25 A | |
| 0.2 ms | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)