Asus Notebook ZenBook Duo 35.6 cm (14 palac) 3K Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285H 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3348346 - 62
- Oznaka:
- 90NB14X1-M00800
- EAN:
- 4711387814185
- Kataloški br:
- 3348346 - 62
- Oznaka:
- 90NB14X1-M00800
- EAN:
- 4711387814185
Asus Notebook ZenBook Duo 35.6 cm (14 palac) 3K Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285H 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz
8,080.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,080.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- 3K
- 2880 x 1800 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2)
- 285H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X2 TB SSD;Intel Arc™ Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ZenBook Duo |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 3K |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor / model | 285H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 2.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ Thunderbolt 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) WLAN |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 313.5 mm |
| Visina | 1.99 mm |
| Dubina | 217.9 mm |
| Težina | 1.65 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Jednomjesečno probno razdoblje za nove korisnike Microsoft 365. Potrebna je kreditna kartica. |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 2.9 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 100 % | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| 2 | |
| da | |
| 500 cd/m² | |
| 8 | |
| 6 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 2.7 GHz | |
| 2.9 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| da | |
| da | |
| 99 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 2 | |
| 2.5 GHz | |
| 1000 MHz | |
| 77 TOPs | |
| 1.46 cm | |
| 1.99 cm | |
| da | |
| 1.9 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 75 Wh | |
| 3.25 A | |
| 65 W | |
| da |
Opis
Opis
ZAHTJEV: Idemo u DUO!
Više od prijenosnog računala – fleksibilan partner za maksimalnu produktivnost
ASUS Zenbook DUO kombinira izvanredan dizajn s maksimalnim performansama i fleksibilnošću. Zahvaljujući dvama ultra-oštrim Lumina OLED zaslonima osjetljivim na dodir, prijenosno računalo ispunjava sve zahtjeve i potiče produktivnost i kreativno razmišljanje svojom revolucionarnom tehnologijom i širokim rasponom primjena. Zahvaljujući fleksibilnim mogućnostima unosa i prezentacije, kao i snažnom procesoru do Intel® Core™ Ultra 9 (serije 2) s podrškom za umjetnu inteligenciju i integriranoj Intel® Arc grafici, željene performanse su uvijek dostupne. Multitasking i složeni multimedijski projekti također nisu problem s ultrabrzom RAM memorijom. Zenbook DUO je izjava vrhunskih performansi koje se prilagođavaju životu.
Prirodne boje, visoki kontrast i ultra oštre slike
Raznolikost ideja i brza provedba su temelj kreativnog procesa. Zato ASUS u Zenbooku DUO koristi dva svoja visokokvalitetna Lumina OLED zaslona za maksimalnu raznolikost boja i oštre slike. Zenbook DUO je dobro opremljen s dva 14-inčna zaslona osjetljiva na dodir visoke rezolucije s omjerom stranica 16:10. Oku prilagođena brzina osvježavanja do 120 Hz, munjevito brzo vrijeme odziva od 0,2 ms i 100% pokrivenost DCI-P3 prostora boja čine ostalo kako bi ovo prijenosno računalo bilo savršeno za sve primjene i kontinuiranu upotrebu. Osim toga, Corning Gorilla Glass pruža veću zaštitu i bolju jasnoću slike. Zenbook DUO – pametan i fleksibilan alat za performanse u svim situacijama.
Fleksibilan, inteligentan, multitasking - Zenbook DUO
Zenbook DUO nudi potpuno novu perspektivu na prijenosna računala i, zahvaljujući modularnom dizajnu, stvara ugodno okruženje koje je savršeno prilagođeno korisniku. Prijenosno računalo nudi maksimalnu svestranost zahvaljujući dvama zaslonima, odvojivoj Bluetooth i virtualnoj tipkovnici, integriranom postolju, šarniru od 180° i podršci za ASUS Pen MPP 2.0. Zbog toga se lako može koristiti kao prijenosno računalo, prošireni monitor, u postavkama za stolno računalo ili u načinu dijeljenja. Unatoč svoj svojoj tehnologiji, Zenbook DUO, uključujući tipkovnicu, tanak je samo 20 mm i, s težinom od 1,65 kg, izuzetno mobilan. Toliko svestranosti, performansi i fleksibilnosti – sve se lako sprema u torbu za prijenosno računalo.
Svestran i mobilan stroj za kreativnost
Za one koji žele uživati u prednostima višemonitorske konfiguracije za produktivnost i multitasking bilo gdje, Zenbook DUO je najbolji izbor. Unatoč kompaktnim dimenzijama, ovo fleksibilno čudo nudi performanse koje zadovoljavaju sve zahtjeve. S Intel® Core™ Ultra Series 2 procesorima, uključujući podršku za umjetnu inteligenciju za maksimalne performanse i brzom Intel® Arc grafikom, LPDDR5X memorijom i velikim SSD-om, Zenbook DUO pruža performanse u svakoj situaciji. Prijenosno računalo također impresionira što se tiče povezivosti zahvaljujući najbržem WiFi-ju 7 i najnovijem Bluetooth®-u 5.4. To osigurava brzu i stabilnu internetsku vezu u svakom trenutku, a svi periferni uređaji poput slušalica i Bluetooth ulaznih uređaja sigurno su povezani.
Intuitivni rad i mobilna izdržljivost
Zenbook DUO se fokusira na visoku fleksibilnost i intuitivnu upotrebljivost. Mnoge funkcije, poput različitih načina gledanja dvaju Lumina OLED zaslona, mogu se jednostavno kontrolirati pomoću gestikulacije. Na taj način sofisticirana tehnologija postaje potpuno prirodan dio svakodnevnog života. Najnovija tehnologija baterije osigurava da Zenbook DUO traje dugo čak i kada nije u blizini električne utičnice. Kako bi se osiguralo da snažna baterija od 75 Wh nastavi pružati izvrsne performanse čak i nakon mnogo ciklusa punjenja, MyASUS Battery Care Mode osigurava da se baterija uvijek puni nježno i precizno do svog optimalnog kapaciteta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dva ultra oštra, potpuno prilagodljiva 2.8K (2880 × 1800) 14-inčna Lumina OLED zaslona osjetljiva na dodir sa 120 Hz u NanoEdge dizajnu i omjerom stranica 16:10 s vremenom odziva od 0,2 ms, vršnom svjetlinom od 550 nita i 100% DCI-P3 pokrivenošću. Vrhunske performanse s procesorom Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) s EVO certifikatom, podrškom za umjetnu inteligenciju i integriranom Intel® Arc grafikom. 32 GB LPDDR5X RAM-a za nesmetan multitasking. Brzi prijenos podataka zahvaljujući 2 TB PCIe Gen4 M.2 SSD-u. Prijenosno računalo, prošireni monitor i stolno računalo u jednom prijenosnom uređaju zahvaljujući dvama zaslonima, odvojivom Bluetoothu i virtualnoj tipkovnici, integriranom postolju i šarniru od 180°. Pametni softver za intuitivan rad s do šest prstiju istovremeno za pametne geste za upravljanje brojnim funkcijama produktivnosti. ASUS olovka s podrškom za MPP 2.0, Dugotrajna baterija od 4 ćelije od 75 Wh s inteligentnom tehnologijom punjenja s do 8 sati rada pri korištenju oba zaslona i 70% performansi nakon 1200 ciklusa punjenja, 1080p Full HD IR web kamera sa senzorom ambijentalnog osvjetljenja za optimalne videopozive u svim uvjetima i Windows Hello za brzu i sigurnu prijavu, Pametna ASUS ErgoSense Bluetooth tipkovnica pune veličine s pozadinskim osvjetljenjem za nesmetan rad u svim situacijama, Ugodan zvuk s tehnologijom Smart Amp i AI poništavanjem buke za odličan zvuk i jasnu komunikaciju, Pametna tehnologija regulira mnoge detalje u pozadini, od svjetline zaslona i poništavanja buke do optimalnog ciklusa punjenja visokoučinkovite baterije, Ekološki certificirano od strane EPEAT Gold i FSC zahvaljujući reciklirajućem materijalu za pakiranje i ekološki prihvatljivom smanjenju emisija CO2 od preko 50%, Uvijek pouzdano dostupno zahvaljujući najnovijoj Wi-Fi 7 (802.11ax dual-band 2*2) i Bluetooth® 5.4 tehnologiji, Windows 11 Pro s Microsoft 365 (30-dnevno probno razdoblje), Svestrani priključci: 2 x Thunderbolt 4 (prijenos podataka, napajanje, prikaz), 1 x USB-A 3.2 Gen 1, 1 x standardni HDMI 2.1, 1 x 3,5 mm kombinirani audio priključak
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)