Asus P13R-M/10G-2T matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel® C262
- Kataloški br:
- 3305451 - 62
- Oznaka:
- 90SB0CC0-M0UAY0
- EAN:
- 4711387204351
- Kataloški br:
- 3305451 - 62
- Oznaka:
- 90SB0CC0-M0UAY0
- EAN:
- 4711387204351
Asus P13R-M/10G-2T matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel® C262
2,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1700 Intel® Pentium®, Intel Xeon E
- Poslužitelj mikro ATX Intel C262
- DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija maksimalno: 128 GB
- HDD & SSD M.2, SATA III RAID podrška Broj podržanih diskova za pohranu: 5
- ASPEED AST2600
- 10 Gigabit Ethernet
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Baza | Intel® 1700 |
| Čipovi matične ploče | Intel® C262 |
| Broj PCIe x8 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj USB 2.0 | 1 x |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 244 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Broj 10 Gigabit LAN | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| područja primjene | server |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Proizvođač procesora: Intel
- Procesorska utičnica: LGA 1700
- Kompatibilni procesori: Intel® Pentium®
- Intel Xeon E
- Podržana memorija: DDR5-SDRAM
- Maksimalna RAM memorija: 128 GB
- Vrsta RAM-a: DIMM
- Podržana sučelja pogona za pohranu: M.2
- SATA III
- Podržani diskovi za pohranu: HDD i SSD
- Obitelj grafičkih kartica: ASPEED
- Grafička kartica: AST2600
- Model ugrađene grafičke kartice: Aspeed AST2600
- Vrsta Ethernet sučelja: 10 Gigabit Ethernet
- LAN kontroler: Intel X710-AT2
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)