Asus PRIME AP202 tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3443636 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3443636 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus PRIME AP202 tower kućište za računala crna
425.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PC
- mikro ATX, mini ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2.5, 3.5"
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 2 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Rasvjeta Višeslojna kaljena staklena ploča(e) Filter protiv prašine
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | tower |
| Boja | crna |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Određene značajke | integrirano svijetlo |
| Širina | 236 mm |
| Visina | 460 mm |
| Dubina | 441 mm |
| Težina | 9 kg |
| Faktor oblika | Micro-ATX Micro-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 236 x 460 x 441 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 3 | |
| 17.5 cm | |
| 42 cm | |
| 4 | |
| 20 cm | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)