Asus PRIME AP303 midi-tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3474625 - 62
- Oznaka:
- 90DC00V3-B39000
- EAN:
- 4711636165150
- Kataloški br:
- 3474625 - 62
- Oznaka:
- 90DC00V3-B39000
- EAN:
- 4711636165150
Asus PRIME AP303 midi-tower kućište za računala bijela
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC Gaming
- ATX, mikro ATX, Mini-ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5", 3,5"
- Broj 2,5" utora za proširenje: 2 Broj 3,5" utora za proširenje: 1
- Filter protiv prašine
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 425 mm |
| Dubina | 485 mm |
| Težina | 6.8 kg |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 215 x 425 x 485 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| Kapacitet | 44 l |
| da | |
| da | |
| 8.1 kg | |
| 1 | |
| 3 | |
| 16.5 cm | |
| 36 cm | |
| 7 | |
| 18 cm | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompaktna veličina s maksimalnim kapacitetom: Unatoč zapremnini od 44 litre, AP303 podržava grafičke kartice do 360 mm, radijatore do 360 mm (maksimalne debljine 60 mm) i ATX napajanja do 180 mm.
- Poboljšana montaža grafičke kartice: Dodatni nosač podržava grafičke kartice serije GeForce RTXtrade 50 duljine od 310 mm do 360 mm i smanjuje progib i pomicanje.
- Kabel za napajanje za vrhunske sustave: UL-certificirani kabel za napajanje isporučuje 15 ampera za stabilan rad.
- Optimizirano za hlađenje: Podržava radijatore do 360 mm i do sedam ventilatora – pogodno za bilo koji temperaturni scenarij.
- Podrška za USB Type-C na prednjoj ploči: USB Type-C priključak od 20 Gbps omogućuje velike brzine prijenosa podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)