Asus ProArt Display PA16USV LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 3840 x 2160 piksel 16
- Kataloški br:
- 3443848 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443848 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus ProArt Display PA16USV LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 39.6 cm (15.6 palac) 3840 x 2160 piksel 16
3,680.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 39.6 cm (15.6 palac) 4K, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, USB-C®;Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1200 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 282 |
| Razmak piksela | 0.089 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Nagibni kut | 20 - 70° |
| Hor. kut gledanja | 170 ° |
| Vert. kut gledanja | 170 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 357.4 mm |
| Visina | 242.5 mm |
| Dubina | 109.3 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 357.4 x 242.5 x 109.3 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | dizajn |
| Razlučivost zaslona | 4K |
| Moguća montaža na zid | 75 x 75 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Razlučivost zaslona | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 13 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15 W |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)