Asus ProArt PA27JCV LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 5120 x 2880 piksel 16:9 5 ms HD
- Kataloški br:
- 3443824 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443824 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus ProArt PA27JCV LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 5120 x 2880 piksel 16:9 5 ms HD
3,265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) 5K, 5120 x 2880 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, USB 3.2 (gen. 1), utičnica za slušalice;Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 5120 x 2880 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 3000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 218 |
| Razmak piksela | 0.116 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® USB 3.2 (gen. 1) utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Glazbena snaga (maks.) | 4 W |
| Nagibni kut | -5/+23 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 30 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Adaptive-Sync tehnologija | VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 612.2 mm |
| Visina | 538.1 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 5.91 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 612.2 x 538.1 x 215 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina Pivot (rotacija) okretanje nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | dizajn |
| Razlučivost zaslona | 5K |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | 5K (5120 x 2880 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 26 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 31.04 W |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
ASUS ProArt Display 5K PA27JCV profesionalni 27-inčni monitor (IPS, 5K (5120 x 2880), 99% DCI-P3, LuxPixel AGLR, Light Sync, Calman Verified, USB-C PD 96W, VESA DisplayHDR 500 i VESA MediaSync, Auto KVM, ergonomsko postolje, ekološki održiv)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)