Asus ProArt PA32UCDM LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piksel 16:9 0.1 ms
- Kataloški br:
- 3443833 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443833 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus ProArt PA32UCDM LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piksel 16:9 0.1 ms
6,800.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,800.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) 4K, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 0.1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, Thunderbolt, USB-C®, USB 3.2 gen. 2;Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | OLED |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.1 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500000 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 140 |
| Razmak piksela | 0.182 mm |
| Boja | srebrna |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt USB-C® USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Glazbena snaga (maks.) | 6 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Adaptive-Sync tehnologija | VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 717.3 mm |
| Visina | 602.5 mm |
| Dubina | 228 mm |
| Težina | 9 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 717.3 x 602.5 x 228 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina Pivot (rotacija) nagib |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | dizajn |
| Razlučivost zaslona | 4K |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 29 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 32 W |
Opis
Opis
ASUS ProArt Display OLED PA32UCDM 32-inčni profesionalni monitor (31,5-inčna vidljivost), 4K UHD (3840 x 2160), QD-OLED, ultra tanki, 240 Hz, 0,1 ms, automatska kalibracija, HDR-10, HLG, Dolby Vision, 99% DCI-P3, Thunderbolt 4 PD 96 W, Calman Ready, integracija ColourSpace-a, ergonomsko postolje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)