Asus ProArt VU249HFI-W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1
- Kataloški br:
- 3443825 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443825 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus ProArt VU249HFI-W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 B (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 60.5 cm (23.8 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): B (A - G)Sučelja: HDMI™, utičnica za slušalice;Kensington brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1300 : 1 |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Boja | bijela |
| Sučelje | HDMI™ utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | bez blještavila |
| Adaptive-Sync tehnologija | VESA Adaptive-Sync |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Širina | 539 mm |
| Visina | 443 mm |
| Dubina | 189 mm |
| Težina | 4 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 539 x 443 x 189 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | home ured |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 75 x 75 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 9 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 9.21 W |
Opis
Opis
ASUS VU249HFI-W 24-inčni monitor s tehnologijom za zaštitu očiju (Full HD (1920 x 1080), IPS, 100 Hz, SmoothMotion, Adaptive Sync, Nano-ion, Eye Care Plus tehnologija, filter plavog svjetla, bez treperenja)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)