Asus radna stanica V500SV-13420H0020 Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 90PF05Y2-M0
- Kataloški br:
- 3474575 - 62
- Oznaka:
- 90PF05Y2-M00050
- EAN:
- 4711636190220
- Kataloški br:
- 3474575 - 62
- Oznaka:
- 90PF05Y2-M00050
- EAN:
- 4711636190220
Asus radna stanica V500SV-13420H0020 Intel® Core™ i5 i5-13420H 4.6 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 90PF05Y2-M0
1,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-13420H 8 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | V500SV-13420H0020 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13420H |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 Bluetooth DisplayPort HDMI™ |
| Boja | bijela |
| Širina | 93 mm |
| Visina | 309 mm |
| Dubina | 296 mm |
| Težina | 5.06 kg |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bluetooth® | da |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 4 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.31 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
ASUS V500SV SFF
Multimedijski svestrani uređaj
ASUS V500SV SFF je savršeno obiteljsko računalo koje bez napora obavlja svakodnevne zadatke poput učenja i istraživanja, kao i modernu zabavu i igranje. Opremljen procesorom do Intel® Core™ i5, visokoučinkovitom grafikom i brzom DDR5 memorijom, pruža snažne i pouzdane performanse. Stolno računalo zaokružuje termalna tehnologija koja osigurava optimalno hlađenje uz vrlo tih rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Multimedijski svestrani uređaj
ASUS V500SV SFF je savršeno obiteljsko računalo koje bez napora obavlja svakodnevne zadatke poput učenja i istraživanja, kao i modernu zabavu i igranje. Opremljen procesorom do Intel® Core™ i5, visokoučinkovitom grafikom i brzom DDR5 memorijom, pruža snažne i pouzdane performanse. Stolno računalo zaokružuje termalna tehnologija koja osigurava optimalno hlađenje uz vrlo tih rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pokreće ga Intel® Core™ i5 procesor i 8 GB DDR5 RAM-a
- ASUS-ekskluzivno rješenje za hlađenje s gotovo tihim radom
- Svestrane mogućnosti povezivanja
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)