Asus ROG Loki SFX-L 1000W Titan PC napajanje 1000 W ATX 80 plus titanium
- Kataloški br:
- 3059227 - 62
- Oznaka:
- 90YE00N0-B0NA00
- EAN:
- 4711081721574
- Kataloški br:
- 3059227 - 62
- Oznaka:
- 90YE00N0-B0NA00
- EAN:
- 4711081721574
Asus ROG Loki SFX-L 1000W Titan PC napajanje 1000 W ATX 80 plus titanium
1,480.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima da80 plus titanium
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1000 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus titanium |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna srebrna |
| dim. | (Š x V x D) 125 x 63.5 x 125 mm |
| Dubina | 125 mm |
| Visina | 63.5 mm |
| Širina | 125 mm |
| Težina | 2.15 kg |
| -12 V/DC | 0.8 A |
| +12 V/DC (1) | 100 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 2.5 A |
| 20+4pol. | 1 |
| 4pol. Molex | 4 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 2 |
| 6-polni PCle | 2 |
| 5pol. SATA | 6 |
| Izlazna snaga nad 700 W | 1000 W |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
Opis
Opis
Nastavljajući ROG Thor, ROG Loki SFX-L 850W Platinum nudi iste visokokvalitetne komponente i značajke, upakirane u faktor forme SFX-L. Sa svojim tihim radom i visokim performansama, Loki je idealan pogon za vaš sljedeći SFF sustav.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)