Asus ROG RYUO IV SLC 360 ARGB PC vodeno hlađenje
- Kataloški br:
- 3474654 - 62
- Oznaka:
- 90RC0152-B0EAY0
- EAN:
- 4711636139687
- Kataloški br:
- 3474654 - 62
- Oznaka:
- 90RC0152-B0EAY0
- EAN:
- 4711636139687
Asus ROG RYUO IV SLC 360 ARGB PC vodeno hlađenje
1,570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pokretni, zakrivljeni AMOLED zaslon od 6,67 inča podržava videozapise s 3D efektom ili prilagođene informacije o sustavu.
- Unaprijed instalirani ARGB ventilatori s lančanim spajanjem za visok protok zraka i statički tlak uz nisku buku, plus prednja i bočna rasvjeta.
- Intuitivni softver koji se može prilagoditi podržava nadzor hardvera i ima alate za upravljanje sadržajem zaslona.
- Visokoučinkovita pumpa nudi robusno hlađenje, veći protok i nižu impedanciju.
- Skraćena crijeva osiguravaju čist i estetski izgled.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC vodeno hlađenje |
| Pogodno za | Intel® 1851 Intel® 1700 AMD AM5 AMD AM4 |
| Težina | 1.56 kg |
| Boja | bijela |
| Maks. broj okretaja | 2650 U/min |
| Brzina (min.) | 800 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 39.6 dB |
| Materijal rashladnog tijela | bakar |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
Opis
Opis
ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB sa skraćenim cijevima osigurava posebno čistu estetiku, pomični, zakrivljeni 6,67-inčni AMOLED zaslon podržava 3D videozapise koji se mogu gledati golim okom ili prikazuje prilagođene informacije o sustavu, a unaprijed instalirani, lančano povezani ARGB ventilatori s prednjom i bočnom rasvjetom pravi su magnet za poglede.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.