Asus ROG Strix Helios II midi-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo bijela
- Kataloški br:
- 3474621 - 62
- Oznaka:
- 90DC00W3-B39000
- EAN:
- 4711636061247
- Kataloški br:
- 3474621 - 62
- Oznaka:
- 90DC00W3-B39000
- EAN:
- 4711636061247
Asus ROG Strix Helios II midi-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo bijela
1,350.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC Gaming
- ATX, EATX, mikro ATX, mini ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5, 3,5" HDD/SSD kombinirano kućište
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 4 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Rasvjeta bočnih prozora Višeslojna kaljena staklena ploča(e) Filter protiv prašine
- Aluminij, Kaljeno staklo
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 591 mm |
| Dubina | 565 mm |
| Težina | 18 kg |
| Faktor oblika | ATX E-ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 591 x 565 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Materijal | aluminij |
| Izvedba | PC |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| 1 | |
| 3 | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 19 cm | |
| 45 cm | |
| 8 | |
| da | |
| 22 cm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)