Asus ROG Strix OLED XG27ACDNG ekran za igranje
- Kataloški br:
- 3393342 - 62
- Oznaka:
- 90LM0AN0-B01970
- EAN:
- 4711387675243
- Kataloški br:
- 3393342 - 62
- Oznaka:
- 90LM0AN0-B01970
- EAN:
- 4711387675243
Asus ROG Strix OLED XG27ACDNG ekran za igranje
2,985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 67.3 cm (26.5 palac) QHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 0.03 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: utičnica za slušalice;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 68 cm |
| Zaslon (inči) | 26.5 palac |
| Zaslon (inči) | 26 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | OLED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 360 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.03 ms |
| Svjetloća | 1000 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1500000 : 1 |
| Boja | crna |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium Pro |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 610.3 mm |
| Visina | 514.8 mm |
| Dubina | 218.8 mm |
| Težina | 7.44 kg |
| dim. | (Š x V x D) 610.3 x 514.8 x 218.8 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 67.3 cm (26.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 67.3 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 75 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 70.5 mm |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1440 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 352.4 mm |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 4.97 kg |
| Širina (bez stalka) | 610.3 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Može se montirati na zid | da |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| Potrošnja energije (PowerSave) | 0.5 W |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 3 |
| Izlazi za slušalice | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 12 cm |
| Pivot | da |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 30 - 625 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 48 - 360 Hz |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 135 % |
| AMD FreeSync | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Rastojanje između piksela iste boje | 0,229 x 0,229 mm |
| USB napajanje | da |
| Osvetljenje ekrana (maksimalno) | 450 cd/m² |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 90 W |
| DCI-P3 gama boja | 99 % |
| Podrška za VESA adaptivnu sinhronizaciju | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 25 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 33 kWh |
| Kontrola senki | da |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 10.4 kg |
| Ugao kružnog kretanja | 90 - -90 ° |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59 cm |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.4 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 26,5-inčni QHD (2560 x 1440) QD OLED monitor za igre s brzinom osvježavanja od 360 Hz i vremenom odziva od 0,03 ms za impresivno igranje, visokoučinkoviti prilagođeni hladnjak, napredni dizajn protoka zraka i značajke ASUS OLED Care+ za smanjenje rizika od pregorevanja, ROG-ekskluzivna OLED tehnologija protiv treperenja smanjuje treperenje tijekom fluktuacija Brzina osvježavanja, usklađenost s VESA DisplayHDR 400 True Black, 99% DCI-P3 gamut, pravi 10-bit i Delta E< 2 razlike u boji za nevjerojatne HDR performanse, softver DisplayWidget Center omogućuje jednostavan pristup funkcijama OLED Care i podešavanje postavki monitora pomoću miša, Opsežne mogućnosti povezivanja kao što su DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1 i USB-C s isporukom snage od 90 W
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)