Asus ROG Strix OLED XG32UCDS ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piks
- Kataloški br:
- 3443859 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
- Kataloški br:
- 3443859 - 62
- EAN:
- 4.71139E+12
Asus ROG Strix OLED XG32UCDS ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piks
3,680.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) 4K, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 0.03 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, slušalice (3.5 mm jack);Kensington brava, G-Sync, Freesync
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | OLED |
| frekvencija slike | 165 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.03 ms |
| Svjetloća | 450 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.182 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Kensington brava G-Sync Freesync |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 110 mm |
| Zakretni kut | 25 ° |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat |
| Adaptive-Sync tehnologija | NVIDIA G-Sync Compatible AMD FreeSync Premium Pro |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 718 mm |
| Visina | 562 mm |
| Dubina | 188 mm |
| Težina | 6.6 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 718 x 562 x 188 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina okretanje nagib |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Vrsta prikaza | Low Blue Light tehnologija |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | 4K |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | 4K (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 33 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 50 W |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)