Asus ROG Strix OLED XG32UCWG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piks
- Kataloški br:
- 3443860 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3443860 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus ROG Strix OLED XG32UCWG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 piks
3,875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) UHD, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 0.03 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | OLED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 165 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.03 ms |
| Svjetloća | 1300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.182 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Zakretni kut | 15 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium Pro |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 714 mm |
| Visina | 579 mm |
| Dubina | 274 mm |
| Težina | 7.3 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 714 x 579 x 274 mm |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 44 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 71 mm |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 430 mm |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| da | |
| da | |
| 4.5 kg | |
| 714 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.5 W | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 3 | |
| 1 | |
| ne | |
| 8 cm | |
| da | |
| da | |
| 1300 cd/m² | |
| da | |
| da | |
| 15 W | |
| 99 % | |
| 1 | |
| 33 kWh | |
| 40 kWh | |
| da | |
| da | |
| 13.5 kg | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 69.7 cm | |
| 39.2 cm | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
ROG Strix OLED XG32UCWG monitor za igranje - 32-inčni (31,5-inčni prikaz) 4K TrueBlack sjajni OLED, dvostruki način rada (4K@165Hz, FHD@330Hz), 0,03 ms (GTG), kompatibilan s G-SYNC®, prilagođeni hladnjak, OLED Care Pro, Neo senzor blizine, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, automatski KVM, USB Type-C®
JEDAN ZA SVE
ROG Strix OLED XG32UCWG
ROG Strix OLED XG32UCWG je 32-inčni 4K TrueBlack Glossy WOLED gamerski monitor koji nudi izuzetno oštre slike i ima svestranu značajku dvostrukog načina rada koja omogućuje besprijekorno prebacivanje između 4K@165Hz i FHD@330Hz. S novim Neo Proximity senzorom u ASUS OLED Care Pro Suiteu, monitor detektira kada se korisnik udalji i automatski se prebacuje na crni zaslon kako bi se spriječilo "burn-in" prikaza. Zahvaljujući kompaktnom postolju, XG32UCWG zauzima malo prostora na vašem stolu. Također nudi razne mogućnosti povezivanja, uključujući DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 i USB-C® s napajanjem od 15 W.
Iznimno oštre i jasne slike
Ekskluzivni TrueBlack sjajni OLED
ROG Strix OLED XG32UCWG ima novi TrueBlack Glossy OLED panel s optičkim slojem bez zamućenja koji pruža duboke crne tonove u bilo kojem osvjetljenju. Napredni antirefleksni premaz smanjuje ambijentalne refleksije za 38% u usporedbi s prethodnom generacijom sjajnih WOLED zaslona, osiguravajući igranje bez ometanja čak i u jarko osvijetljenim prostorijama.
Revolucionarna funkcija dvostrukog načina rada
ROG Strix OLED XG32UCWG nudi neusporedivu fleksibilnost sa svojom funkcijom dvostrukog načina rada. To vam omogućuje odabir brzine osvježavanja za brzu akciju ili ekstremne rezolucije za impresivna vizualna iskustva. Jednostavnim pritiskom tipke prečaca trenutačno se prebacuje između zapanjujućih 4K@165Hz slika za AAA naslove i munjevito brzih FHD@330Hz za FPS igre.
WOLED TEHNOLOGIJA TREĆE GENERACIJE
Jasni rubovi piksela
Algoritam Clear Pixel Edge smanjuje zelene i crvene rubove na tekstu i linijama za bolje iskustvo čitanja. XG32UCWG također ima najnoviji RGWB raspored podpiksela za poboljšanje kvalitete teksta.
Ekstremno nisko zamućenje zbog pokreta
Ekskluzivna ASUS Extreme Low Motion Blur tehnologija smanjuje duhove i zamućenje pokreta.
Prednosti OLED-a
Iznimno visok omjer kontrasta OLED panela osigurava duboke crne i žive boje. Osim toga, nevjerojatno vrijeme odziva od sive do sive od 0,03 ms osigurava glatko igranje s niskom latencijom.
Zaštitnik zaslona
ASUS OLED CARE PRO
Nova ASUS OLED Care Pro tehnologija nudi niz prilagodljivih postavki monitora kako bi zaštitila OLED panel i osigurala njegovu dugotrajnost. Također je opremljen novim Neo Proximity senzorom koji štiti od pregorijevanja panela. Sve postavke mogu se jednostavno upravljati putem DisplayWidget Centra.
Neo senzor blizine
Ugrađeni Neo Proximity senzor precizno detektira udaljenost korisnika od monitora. Kada korisnik ode, monitor se prebacuje na crnu sliku kako bi se spriječilo zatamnjenje zaslona; kada se korisnik vrati, sadržaj se odmah ponovno prikazuje. Udaljenost detekcije može se prilagoditi osobnim preferencijama kako bi se osigurala maksimalna udobnost i zaštita.
* Prije aktiviranja funkcije detekcije, provjerite je li senzor monitora ispravno poravnat i očišćen priloženom krpom od mikrovlakana.
Čišćenje piksela
Zaslon će se ponovno kalibrirati ako je monitor aktivan nekoliko sati - proces koji traje samo nekoliko minuta i aktivira se automatski kada se monitor isključi*
*Ne isključujte kabel za napajanje tijekom tog vremena jer će to prekinuti proces čišćenja piksela.
POKRETANJE ZASLONA
Položaji piksela periodično se lagano pomiču kako bi se spriječilo zatamnjenje, a korisnici mogu birati između različitih razina kretanja.
Izgrađeno da traje.
OLED monitor bez brige
ROG OLED monitori su dizajnirani da pružaju zapanjujuće slike godinama koje dolaze. Inovativni prilagođeni hladnjak i jedinstveni dizajn unutarnjeg protoka zraka poboljšavaju hlađenje i smanjuju rizik od izgaranja.
ROG OLED zaslon protiv treperenja
ROG-ekskluzivna OLED Anti-Flicker tehnologija nudi tri brzine osvježavanja - Visoka, Srednja, Isključeno - kako bi se smanjilo treperenje tijekom fluktuacija brzine osvježavanja i osiguralo impresivno iskustvo igranja.
*Videozapisi mogu biti simulirani i dramatizirani u ilustrativne svrhe.
Kompaktan i ergonomski dizajn
Novi monitori ROG Strix OLED serije imaju novo, kompaktno postolje koje je 30% manje od monitora XG prethodne generacije, oslobađajući dragocjeni prostor na stolu za tipkovnicu i miš. Stalak se može naginjati, okretati i podešavati po visini kako bi se pronašao idealan položaj za gledanje. Zaslon je također VESA kompatibilan za montažu na zid.
KONTROLIRAJTE OMJER STRANICE
Za natjecateljske igrače koji se ugodnije nose s manjim 1080p monitorima, XG32UCWG se može konfigurirati za reprodukciju 24,5-inčnog (Esports način rada) ili 27-inčnog zaslona, kao i drugih vizualnih načina rada.
Centar za widgete za prikaz
DisplayWidget Center je moćan softver za upravljanje monitorima koji korisnicima omogućuje optimizaciju, personalizaciju i potpuno korištenje zaslona jednim klikom gumba - bez potrebe za pristupom OSD izborniku. DisplayWidget Center također nudi obavijesti o ažuriranjima firmvera i opciju izravnog ažuriranja. Također možete uvesti ili izvesti konfiguracije prikaza kako biste ih podijelili s drugima.
IGRAJTE PAMETNIJE UZ AI ASISTENTA
AI asistent u XG32UCWG uključuje AI Visual, Dynamic Crosshair i Dynamic Shadow Boost. Ove značajke koriste AI tehnologiju kako bi igračima pomogle da učinkovitije vježbaju i poboljšaju svoje vještine.
Dinamički križić
Automatski mijenja križić u boju koja je u kontrastu s pozadinom, čineći ga istaknutim i pomažući vam pri ciljanju.
Dinamičko pojačanje sjena
Automatski poboljšava tamna područja scene kako biste lakše uočili neprijatelje koji se skrivaju u tamnim dijelovima karte.
Vizualno umjetnom inteligencijom
Automatski prepoznaje što je na zaslonu i postavlja najbolje zadane ili prilagođene postavke monitora putem DisplayWidget Centra*
*Potreban je softver ASUS DisplayWidget Center.
Automatski KVM
Značajka Auto-KVM omogućuje vam poboljšanje postavki streaminga i besprijekorno upravljanje dvama igraćim uređajima pomoću jedne tipkovnice i miša, pružajući korisnicima jednostavnije i integriranije iskustvo korištenja više uređaja.
Ujednačena svjetlina
Kada je omogućena, ROG-ekskluzivna postavka Uniform Brightness* u OSD izborniku smanjuje vršnu svjetlinu kako bi se održale dosljedne razine za bolju vidljivost - čak i kada mijenjate veličinu jarko bijelih prozora. Zbog toga su maratonske sesije igranja mnogo ugodnije za oči.
POBOLJŠANJA U IGRI
GLATKO I ODZIVNO
XG32UCWG sadrži AMD FreeSync™ Premium Pro tehnologiju i NVIDIA® G-SYNC® kompatibilnost, pružajući glatku grafiku bez trganja i niske latencije.
GAMEPIUS
ASUS-ova ekskluzivna, integrirana tipka GamePlus nudi poboljšanja u igri. Razvijen u suradnji s profesionalnim igračima, GamePlus omogućuje igračima da vježbaju i poboljšavaju svoje igračke vještine pomoću dinamičnog križića poboljšanog ROG Gaming AI tehnologijom.
VIZUAL IGRE
ASUS GameVisual tehnologija nudi sedam unaprijed postavljenih načina prikaza za optimizaciju prikaza za različite vrste sadržaja. Ovoj jedinstvenoj značajki može se lako pristupiti putem tipkovničkog prečaca ili putem OSD izbornika postavki.
TEHNOLOGIJA BEZ TREPERENJA
ASUS Flicker-Free tehnologija, certificirana od strane TÜV Rheinlanda, eliminira treperenje i osigurava ugodno iskustvo gledanja. Ova tehnologija pomaže u smanjenju umora očiju i drugih potencijalnih problema koji su obično povezani s dugim gledanjem.
TEHNOLOGIJA SNIŽAVANJA PLAVOG SVJETLA
Nova hardverska ASUS Low Blue Light tehnologija smanjuje potencijalno štetne emisije plavog svjetla, a istovremeno pruža bolje performanse boja od monitora sa softverskim rješenjima za filtriranje.
SVEOBUHVATNA POVEZIVOST
Široke mogućnosti povezivanja, uključujući DisplayPort™ 1.4 s kompresijom streama prikaza (DSC), HDMI® 2.1 i USB-C s napajanjem od 15 W za širok raspon multimedijskih uređaja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)