Asus ROG Strix OLED XG32UCWMG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 pik
- Kataloški br:
- 3443861 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3443861 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus ROG Strix OLED XG32UCWMG ekran za igranje Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) 80 cm (31.5 palac) 3840 x 2160 pik
4,495.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,495.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) UHD, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 0.03 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)Sučelja: utičnica za slušalice;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekran za igranje |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80.01 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | WOLED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Vrijeme reakcije | 0.03 ms |
| Svjetloća | 1300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.182 mm |
| Boja | višebojna |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Zakretni kut | 15 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium Pro |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 714 mm |
| Visina | 579 mm |
| Dubina | 274 mm |
| Težina | 7.3 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 714 x 579 x 274 mm |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 44 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 71 mm |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 430 mm |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| da | |
| da | |
| 4.5 kg | |
| 714 mm | |
| da | |
| 10 Bit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.5 W | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 3 | |
| 1 | |
| ne | |
| 8 cm | |
| 27 - 255 kHz | |
| 48 - 240 Hz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1300 cd/m² | |
| da | |
| da | |
| 15 W | |
| 99 % | |
| 1 | |
| 33 kWh | |
| 40 kWh | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 13.5 kg | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 69.7 cm | |
| 39.2 cm | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
JEDAN ZA SVE
ROG Strix OLED XG32UCWMG je 32-inčni 4K TrueBlack Glossy WOLED gamerski monitor koji nudi oštru grafiku i ima svestranu značajku dvostrukog načina rada koja omogućuje besprijekorno prebacivanje između 4K@240Hz i FHD@480Hz. S novim Neo Proximity senzorom u ASUS OLED Care Pro Suiteu, monitor detektira kada se korisnik udalji i automatski se prebacuje na crni zaslon kako bi se spriječilo "burn-in" prikaza. Zahvaljujući kompaktnom postolju, XG32UCWMG zauzima malo prostora na vašem stolu. Također nudi razne mogućnosti povezivanja, uključujući DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 i USB-C® s napajanjem od 15 W.
Iznimno oštre i jasne slike
Ekskluzivni TrueBlack sjajni OLED
ROG Strix OLED XG32UCWMG ima novi TrueBlack Glossy OLED panel s optičkim slojem bez zamućenja koji pruža duboke crne tonove u bilo kojem osvjetljenju. Napredni antirefleksni premaz smanjuje ambijentalne refleksije za 38% u usporedbi s prethodnom generacijom sjajnih WOLED zaslona, osiguravajući igranje bez ometanja čak i u jarko osvijetljenim prostorijama.
Revolucionarna funkcija dvostrukog načina rada
ROG Strix OLED XG32UCWMG nudi neusporedivu fleksibilnost sa svojom funkcijom dvostrukog načina rada. To vam omogućuje odabir brzine osvježavanja za brzu akciju ili ekstremne rezolucije za impresivna vizualna iskustva. Jednostavnim pritiskom tipke prečaca trenutačno se prebacuje između zapanjujućih 4K@240Hz slika za AAA naslove i munjevito brzih FHD@480Hz za FPS igre.
Zaštitnik zaslona
ASUS OLED CARE PRO
Nova ASUS OLED Care Pro tehnologija nudi niz prilagodljivih postavki monitora kako bi zaštitila OLED panel i osigurala njegovu dugotrajnost. Također je opremljen novim Neo Proximity senzorom koji štiti od pregorijevanja panela. Sve postavke mogu se jednostavno upravljati putem DisplayWidget Centra.
Neo senzor blizine
Ugrađeni Neo Proximity senzor precizno detektira udaljenost korisnika od monitora. Kada korisnik ode, monitor se prebacuje na crnu sliku kako bi se spriječilo zatamnjenje zaslona; kada se korisnik vrati, sadržaj se odmah ponovno prikazuje. Udaljenost detekcije može se prilagoditi osobnim preferencijama kako bi se osigurala maksimalna udobnost i zaštita.
* Prije aktiviranja funkcije detekcije, provjerite je li senzor monitora ispravno poravnat i očišćen priloženom krpom od mikrovlakana.
Čišćenje piksela
Zaslon će se ponovno kalibrirati ako je monitor aktivan nekoliko sati - proces koji traje samo nekoliko minuta i aktivira se automatski kada se monitor isključi*
*Ne isključujte kabel za napajanje tijekom tog vremena jer će to prekinuti proces čišćenja piksela.
POKRETANJE ZASLONA
Položaji piksela periodično se lagano pomiču kako bi se spriječilo zatamnjenje, a korisnici mogu birati između različitih razina kretanja.
Izgrađeno da traje.
OLED monitor bez brige
ROG OLED monitori su dizajnirani da pružaju zapanjujuće slike godinama koje dolaze. Inovativni prilagođeni hladnjak i jedinstveni dizajn unutarnjeg protoka zraka poboljšavaju hlađenje i smanjuju rizik od izgaranja.
ROG OLED zaslon protiv treperenja
ROG-ekskluzivna OLED Anti-Flicker tehnologija nudi tri brzine osvježavanja - Visoka, Srednja, Isključeno - kako bi se smanjilo treperenje tijekom fluktuacija brzine osvježavanja i osiguralo impresivno iskustvo igranja.
*Videozapisi mogu biti simulirani i dramatizirani u ilustrativne svrhe.
Kompaktan i ergonomski dizajn
Novi monitori ROG Strix OLED serije imaju novo, kompaktno postolje koje je 45% manje od monitora XG prethodne generacije, oslobađajući dragocjeni prostor na stolu za tipkovnicu i miš. Stalak se može naginjati, okretati i podešavati po visini kako bi se pronašao idealan položaj za gledanje. Zaslon je također VESA kompatibilan za montažu na zid.
KONTROLIRAJTE OMJER STRANICE
Za natjecateljske igrače koji se ugodnije nose s manjim 1080p monitorima, XG32UCWMG može se konfigurirati za reprodukciju 24,5-inčnog (Esports način rada) ili 27-inčnog zaslona, kao i drugih vizualnih načina rada.
Centar za widgete za prikaz
DisplayWidget Center je moćan softver za upravljanje monitorima koji korisnicima omogućuje optimizaciju, personalizaciju i potpuno korištenje zaslona jednim klikom miša - bez potrebe za pristupom OSD izborniku. DisplayWidget Center također nudi obavijesti o ažuriranjima firmvera i opciju izravnog ažuriranja. Također možete uvesti ili izvesti konfiguracije prikaza kako biste ih podijelili s drugima.
IGRAJTE PAMETNIJE UZ AI ASISTENTA
AI asistent u XG32UCWMG uključuje AI Visual, Dynamic Crosshair i Dynamic Shadow Boost. Ove značajke koriste AI tehnologiju kako bi igračima pomogle da učinkovitije vježbaju i poboljšaju svoje vještine.
Automatski KVM
Značajka Auto-KVM omogućuje vam poboljšanje postavki streaminga i besprijekorno upravljanje dvama igraćim uređajima pomoću jedne tipkovnice i miša, pružajući korisnicima jednostavnije i integriranije iskustvo korištenja više uređaja.
Ujednačena svjetlina
Kada je omogućena, ROG-ekskluzivna postavka Uniform Brightness* u OSD izborniku smanjuje vršnu svjetlinu kako bi se održale dosljedne razine za bolju vidljivost - čak i kada mijenjate veličinu jarko bijelih prozora. Zbog toga su maratonske sesije igranja mnogo ugodnije za oči.
SVEOBUHVATNA POVEZIVOST
Široke mogućnosti povezivanja, uključujući DisplayPort™ 1.4 s kompresijom streama prikaza (DSC), HDMI® 2.1 i USB-C s napajanjem od 15 W za širok raspon multimedijskih uređaja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)