AZZA PSAZ-1000P(ATX 3.1) napajanje 1000 W ATX
Kataloški br:
Oznaka:
PSAZ-1000P(ATX 3.1)
Oznaka:
PSAZ-1000P(ATX 3.1)
EAN:
Rasprodano
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodanapajanje
Izlazna snaga napajanja1000 W
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina3400 g
4pol. Molex1
6 + pola Pcle4
Izlazna snaga751 W -
Napajanje strujom100 - 240 V
Pogonski napon230 V