binder 09 0381 81 08-20 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani muški konektor za prirubnicu Broj polova:
- Kataloški br:
- 3216600 - 62
- Oznaka:
- 09 0381 81 08-20
- EAN:
- 2050010650526
- Kataloški br:
- 3216600 - 62
- Oznaka:
- 09 0381 81 08-20
- EAN:
- 2050010650526
binder 09 0381 81 08-20 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani muški konektor za prirubnicu Broj polova:
40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M12-A prirubnički priključak
- Broj polova: 8
- nezaštićena
- lem
- IP67
- M12x0,5
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 09 0381 81 08 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
| Konstrukcija | muški konektor za prirubnicu |
| Priključna strana A | M12 |
| Broj polova | 8 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 1.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1.5 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.25 mm² |
| Priključak | lem |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | Au (zlato) |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Proizvođač-br. dijela | 09 0381 81 08-20 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Ovi sustavi konektora nude savršeno rješenje za senzore i aktuatore u mnogim industrijama. Nudimo konektore u rasponu od IP40 do IP69K, mnogi s UL, VDE i Ecolab odobrenjima, kao i FDA kompatibilne modele. Korisnici mogu naručiti kružne konektore s 2 do 12 kontakata i različitim opcijama završetka uključujući lemljenje, savijanje, lemljenje potapanjem, kabelske i višestruke završetke. Konektori s M5, M8 i M12 vijčanim zaključavanjem dostupni su ravni i kutni, kao i verzije s prirubnicom. Osim duo utikača i dvostrukih razdjelnika, dostupan je i veliki izbor spojnih kabela.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna montaža
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna montaža
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.