binder 09 0464 80 19-20 utičnica s prirubnicom žženski konektor, ravni, ženski konektor za prirubnicu Ukupan broj polova
- Kataloški br:
- 3215034 - 62
- Oznaka:
- 09 0464 80 19-20
- EAN:
- 2050010633819
- Kataloški br:
- 3215034 - 62
- Oznaka:
- 09 0464 80 19-20
- EAN:
- 2050010633819
binder 09 0464 80 19-20 utičnica s prirubnicom žženski konektor, ravni, ženski konektor za prirubnicu Ukupan broj polova
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M16 IP67 utičnica s prirubnicom
- Broj polova: 19
- nezaštićena
- lemljenje
- IP67
- UL
- Može se pričvrstiti s prednje strane
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 09 0464 80 19 |
| Vrsta proizvoda | utičnica s prirubnicom |
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni ženski konektor za prirubnicu |
| Ukupan broj polova | 19 |
| Priključak | lem |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Lokot | vijak |
| Nazivni napon | 60 V |
| Kontaktni materijal | CuSn |
| Materijal kućišta | cink lijevani niklovani |
| AWG | AWG 24 |
| Proizvođač-br. dijela | 09 0464 80 19-20 |
| Broj polova | 19 |
| Maks. presjek | 0.25 mm² |
| Područje poprečnog presjeka | 0.25 mm² (max) |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Serija | 723 |
Opis
Opis
Ovih sedam serija minijaturnih kružnih konektora prikladno je za širok raspon primjena zahvaljujući širokom rasponu sustava zaključavanja, rasporeda kontakata, IP ocjena i završetaka. Kupci mogu birati između push-pull, snap-in, bajunetnog i M16 zaključavanja. Ovisno o seriji, konektori s 2 do 24 kontakta dostupni su u izvedbi s kabelom ili prirubnicom. Vrste spajanja su presovanje, lemljenje potapanjem, vijčani terminali i lemljeni spojevi, višežilne žice i oblikovani kabel. Kao i svi proizvodi za vezivanje, ovi minijaturni konektori izrađeni su od visokokvalitetnih materijala za dug i pouzdan radni vijek. Mnogi su odobreni od UL i VDE, neki su sukladni ASIG.
Karakteristike:
• Klasa zaštite IP40, IP67, IP67 zaštićeni ili IP68
• 2 do 24-polni
• Ravne i kutne verzije kabela
• Verzije s prirubnicom
• Pozlaćeni ili posrebreni mesingani i brončani kontakti
• 1000 ciklusa parenja i više
• Višestruki sustavi zaključavanja uključujući bajunet, uskočni i M16
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Karakteristike:
• Klasa zaštite IP40, IP67, IP67 zaštićeni ili IP68
• 2 do 24-polni
• Ravne i kutne verzije kabela
• Verzije s prirubnicom
• Pozlaćeni ili posrebreni mesingani i brončani kontakti
• 1000 ciklusa parenja i više
• Višestruki sustavi zaključavanja uključujući bajunet, uskočni i M16
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.