binder 09 3421 86 04 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M8 utikač, ugradni Broj polova: 4 1 St.
- Kataloški br:
- 394245 - 62
- Oznaka:
- 09 3421 86 04
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 394245 - 62
- Oznaka:
- 09 3421 86 04
- EAN:
- 2.05E+12
binder 09 3421 86 04 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M8 utikač, ugradni Broj polova: 4 1 St.
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | utikač, ugradni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M5 utikač, ugradbeni |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | pletenica |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M10 |
| Kontaktni materijal | CuSn |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Vrsta montaže senzorske/aktivatorske spojne tehnike | M10 montaža na prednji zid |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 09 3421 86 04 |
| Tip | 09 3421 86 04 |
| Vrsta proizvoda | ugradbeni konektor za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski ugradbeni konektor M8 ugradbeni utikač, broj polova (RJ): 4 Binder 09 3421 86 04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.