binder 09-5281-00-04 razdjenik i adapter za senzor/aktivator M8, M12 ravni muški konektor, žženski konektor, ravni Broj
- Kataloški br:
- 734095 - 62
- Kataloški br:
- 734095 - 62
binder 09-5281-00-04 razdjenik i adapter za senzor/aktivator M8, M12 ravni muški konektor, žženski konektor, ravni Broj
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utikač, ravan |
| Priključna strana B | M12 utikač, ravan |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | vijak |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 M12 |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 09-5281-00-04 |
| Tip | 09-5281-00-04 |
| Materijal kućišta | PUR |
| Vrsta proizvoda | razdjenik i adapter za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski razdjelnik i adapter M8, M12 ravan utikač, ravna utičnica, broj polova (RJ): 4 Binder 09-5281-00-04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.