binder 77 3408 0000 50004-0500-20 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani ženski konektor, kutni 5 m Broj
- Kataloški br:
- 3217030 - 62
- Oznaka:
- 77 3408 0000 50004-0500-20
- EAN:
- 2.05001E+12
- Kataloški br:
- 3217030 - 62
- Oznaka:
- 77 3408 0000 50004-0500-20
- EAN:
- 2.05001E+12
binder 77 3408 0000 50004-0500-20 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani ženski konektor, kutni 5 m Broj
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M8 kutni nastavak
- Broj polova: 4
- nezaštićena
- oblikovan na kabelu
- IP67
- Na popisu UL
- ČISTO crna
- 4 x 0,34 mm²
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor, kutni |
| Priključna strana A | M8 |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 5 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.34 mm² |
| Priključak | kabel s priključkom |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | Au (zlato) |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 77 3408 0000 50004-0500-20 |
| Tip | 77 3408 0000 50004-0500 |
| Promjer | 4.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Ovi sustavi konektora nude savršeno rješenje za senzore i aktuatore u mnogim industrijama. Nudimo konektore u rasponu od IP40 do IP69K, mnogi s UL, VDE i Ecolab odobrenjima, kao i FDA kompatibilne modele. Korisnici mogu naručiti kružne konektore s 2 do 12 kontakata i različitim opcijama završetka uključujući lemljenje, savijanje, lemljenje potapanjem, kabelske i višestruke završetke. Konektori s M5, M8 i M12 vijčanim zaključavanjem dostupni su u ravnim i kutnim verzijama, kao i u verzijama s prirubnicom. Osim duo utikača i dvostrukih razdjelnika, dostupan je i veliki izbor spojnih kabela.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna konstrukcija
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je strojno preveden.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna konstrukcija
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.