binder 79 1409 72 04-20 okrugli utikač konfekcionirani kutni muški konektor Ukupan broj polova: 4 Serija (Okrugli utični
- Kataloški br:
- 3215440 - 62
- Oznaka:
- 79 1409 72 04-20
- EAN:
- 2050010638593
- Kataloški br:
- 3215440 - 62
- Oznaka:
- 79 1409 72 04-20
- EAN:
- 2050010638593
binder 79 1409 72 04-20 okrugli utikač konfekcionirani kutni muški konektor Ukupan broj polova: 4 Serija (Okrugli utični
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- M9 IP67 kutni konektor
- Broj polova: 4
- zaštićen
- oblikovan na kabelu
- IP67
- ČISTO crna
- 5 x 0,25 mm²
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 79 1409 72 04 |
| Vrsta proizvoda | okrugli utikač konfekcionirani |
| Konstrukcija | kutni muški konektor |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Priključak | kabel s priključkom |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. temperatura | 90 °C |
| Nazivna struja | 3 A |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Lokot | vijak |
| Nazivni napon | 125 V |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Materijal kućišta | PUR |
| AWG | AWG 24 |
| Proizvođač-br. dijela | 79 1409 72 04-20 |
| Broj polova | 4 |
| Maks. presjek | 0.25 mm² |
| Područje poprečnog presjeka | 0.25 mm² (max) |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Serija | 702 |
Opis
Opis
Naši subminijaturni kružni konektori dizajnirani su za mnoge primjene u kojima veličina i integritet signala igraju važnu ulogu. Nudimo modele s zaključavanjem na klik, bajunetu i pritiskom na povlačenje, kao i s zaključavanjem na vijke M9 u dvije različite verzije, s IP40 ili IP67 zaštitom. Konektori su dostupni s dva do osam kontakata, u ravnim ili kutnim verzijama te kao prirubnički konektori. Različiti modeli imaju priključak za lemljenje potapanjem ili lemljenje i dostupni su s lijevanim kabelima različitih duljina. Koristimo visokokvalitetne materijale za proizvodnju naših kružnih spojnica. Kućišta i kontaktna tijela su od PUR-a ili PVC-a, kontakti su od pozlaćene bronce ili pozlaćenog mesinga. Dostupno je sedam različitih serija koje impresioniraju sljedećim prednostima:
• Izbor zaključavanja
• Klasa zaštite IP40 ili IP67
• 2 do 8-polni
• Ravne i kutne verzije
• Do 1000 ciklusa parenja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Izbor zaključavanja
• Klasa zaštite IP40 ili IP67
• 2 do 8-polni
• Ravne i kutne verzije
• Do 1000 ciklusa parenja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.