binder 79-3108-35-04 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M5 žženski konektor, ravni 5.00 m Broj polova:
- Kataloški br:
- 733931 - 62
- Kataloški br:
- 733931 - 62
binder 79-3108-35-04 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M5 žženski konektor, ravni 5.00 m Broj polova:
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M5 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 5.00 m |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 1 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.25 mm² |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.25 mm² |
| Priključak | pletenica |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M5 |
| Kontaktni materijal | CuSn6 |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | sa zaštitom od vibracija |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 79-3108-35-04 |
| Tip | 79-3108-35-04 |
| Material (detalji) | Poliuretan |
| Promjer kabela | 4 x 0,25 mm² |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Priključni kabel s poklopcem s navojem, lijevanim PUR kabelom i navojnim prstenom sa zaštitom od vibracija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski konektor, konfekcioniran M5 ravna utičnica 5 m broj polova (RJ): 4 Binder 79-3108-35-04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.