binder 79 3805 42 08 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor 2.00 m Broj polova: 8
- Kataloški br:
- 394219 - 62
- Kataloški br:
- 394219 - 62
binder 79 3805 42 08 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor 2.00 m Broj polova: 8
70.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utikač, ravan |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 8 |
| Duljina kabela | 2.00 m |
| Materijal plašta | PVC |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 1.50 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1.5 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.25 mm² |
| Boja | crna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Boja kabela | siva |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 79 3805 42 08 |
| Tip | 79 3805 42 08 |
| AWG | 24 |
| Promjer kabela | 6 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski konektor, konfekcioniran M8 ravan utikač 2 m broj polova (RJ): 8 Binder 79 3805 42 08 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.