binder 79-5232-00-04 razdjenik i adapter za senzor/aktivator M12, M8 adapter, oblik y Broj polova: 4 1 St.
- Kataloški br:
- 736738 - 62
- Oznaka:
- 79-5232-00-04
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 736738 - 62
- Oznaka:
- 79-5232-00-04
- EAN:
- 2.05E+12
binder 79-5232-00-04 razdjenik i adapter za senzor/aktivator M12, M8 adapter, oblik y Broj polova: 4 1 St.
92.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | adapter, oblik y |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utičnica, ravna M8 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | M8 utičnica, ravna M8 utičnica, ravna |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 M8 |
| Kontaktni materijal | Au |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 79-5232-00-04 |
| Tip | 79-5232-00-04 |
| Vrsta proizvoda | razdjenik i adapter za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Dvostruki razdjelnici su idealni za distribuciju signala u skučenim prostorima. Otvori za montažu omogućuju fiksiranje na licu mjesta. Ovisno o izvedbi unutarnjeg ožičenja, mogu se ispitati dva senzora / aktuatora, ili dvosmjerni razdjelnici dopuštaju, na primjer, spajanje aktivnih stanica na sabirnicu. Npr. Za CAN ili Device Net.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski razdjelnik i adapter M12, M8 adapter, Y-oblik, broj polova (RJ): 4 Binder 79-5232-00-04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.