binder 99 0491 12 12 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 ravni muški konektor Broj polova: 12 1 S
- Kataloški br:
- 394273 - 62
- Kataloški br:
- 394273 - 62
binder 99 0491 12 12 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 ravni muški konektor Broj polova: 12 1 S
85.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
85.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utikač, ravan |
| Priključna strana B | može se konfekcionirati |
| Broj polova | 12 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 2 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 2 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.25 mm² |
| Priključak | lem |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 99 0491 12 12 |
| Tip | 99 0491 12 12 |
| Promjer kabela | 6 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski konektor, nekonfekcioniran M12 ravan utikač, broj polova (RJ): 12 Binder 99 0491 12 12 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.