binder 99-3383-100-04 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M8 ravni muški konektor Broj polova: 4 1 St
- Kataloški br:
- 746083 - 62
- Oznaka:
- 99-3383-100-04
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 746083 - 62
- Oznaka:
- 99-3383-100-04
- EAN:
- 2.05E+12
binder 99-3383-100-04 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M8 ravni muški konektor Broj polova: 4 1 St
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utikač, ravan |
| Priključna strana B | može se konfekcionirati |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.50 mm² |
| Priključak | lem |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Kontaktni materijal | zlato |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 99-3383-100-04 |
| Tip | 99-3383-100-04 |
| Promjer kabela | 3.5 mm |
| Materijal kućišta | PA |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
Za brzu montažu često različitih duljina kabela, npr. Na licu mjesta, dostupan je širok raspon slobodno konfiguriranih priključaka. M8 konektori su dostupni s klasičnim vijkom ili lemnim spojem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski konektor, nekonfekcioniran M8 ravan utikač, broj polova (RJ): 4 Binder 99-3383-100-04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.