binder 99-3431-202-04 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M12 utikač, ugradni Broj polova: 4 1 St.
- Kataloški br:
- 734340 - 62
- Oznaka:
- 99-3431-202-04
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 734340 - 62
- Oznaka:
- 99-3431-202-04
- EAN:
- 2.05E+12
binder 99-3431-202-04 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M12 utikač, ugradni Broj polova: 4 1 St.
38.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | utikač, ugradni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utikač, ugradbeni |
| Priključna strana B | može se konfekcionirati |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.25 mm² |
| Priključak | lem |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Vrsta montaže senzorske/aktivatorske spojne tehnike | M12 montaža na stražnji zid |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 99-3431-202-04 |
| Tip | 99-3431-202-04 |
| Vrsta navoja | M12 |
| Stupanj onečišćenja | 3 |
| Vrsta proizvoda | ugradbeni konektor za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Na osnovu stalnog opružnog stezanja maksimalno neosjetljiv na vibracije. Kratko trajanje montaže kao i pritiska vodiča na kontakt koji je uvijek isti, spadaju u jake osobine ovog utičnog konektora. Robustna kvaliteta marke Binder®.
Opseg isporuke
- Aktuatorsko-senzorski ugradbeni konektor M12 ugradbeni utikač, broj polova (RJ): 4 Binder 99-3431-202-04 1 kom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)