binder 99 3442 601 05-20 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani ženski konektor, kutni Broj polova: 5 1
- Kataloški br:
- 3218799 - 62
- Oznaka:
- 99 3442 601 05-20
- EAN:
- 2.05001E+12
- Kataloški br:
- 3218799 - 62
- Oznaka:
- 99 3442 601 05-20
- EAN:
- 2.05001E+12
binder 99 3442 601 05-20 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani ženski konektor, kutni Broj polova: 5 1
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugradna kutija M12-A
- kutna
- Broj polova: 5
- koji se može zaštititi
- lemljenje potapanjem
- IP68
- UL
- za montažu PCB-a
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor, kutni |
| Priključna strana A | M12 |
| Broj polova | 5 |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | lem |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | CuSn |
| Površina kontakta | Au (zlato) |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 99 3442 601 05-20 |
| Tip | 99 3442 601 05 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
Ovi sustavi konektora nude savršeno rješenje za senzore i aktuatore u mnogim industrijama. Nudimo konektore u rasponu od IP40 do IP69K, mnogi s UL, VDE i Ecolab odobrenjima, kao i FDA kompatibilne modele. Korisnici mogu naručiti kružne konektore s 2 do 12 kontakata i različitim opcijama završetka uključujući lemljenje, savijanje, lemljenje potapanjem, kabelske i višestruke završetke. Konektori s M5, M8 i M12 vijčanim zaključavanjem dostupni su ravni i kutni, kao i verzije s prirubnicom. Osim duo utikača i dvostrukih razdjelnika, dostupan je i veliki izbor spojnih kabela.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna konstrukcija
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je strojno preveden.
Karakteristike:
• 2 do 12-polni
• IP40 do IP69K
• Zatvaranje vijcima
• Jednostavna konstrukcija
• UL, VDE i Ecolab odobreni
• Spojni vodovi
• Verzije sukladne FDA
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
binder
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.