BioStar H610MHP 2.0 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel
- Kataloški br:
- 3376581 - 62
- Oznaka:
- H610MHP 2.0
- EAN:
- 4712960687691
- Kataloški br:
- 3376581 - 62
- Oznaka:
- H610MHP 2.0
- EAN:
- 4712960687691
BioStar H610MHP 2.0 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1700 Intel® Celeron®, Intel Core i3 12. generacije, Intel Core i3 13. generacije, Intel Core i3 14. generacije, Intel Core i5 12. generacije, Intel Core i5 13. generacije, Intel Core i5 14. generacije, Intel Core i7 12. generacije, Intel Core i7 13. generacije, Intel Core i7 14. generacije, Intel Core i9 12. generacije, Intel Core i9 13. generacije, Intel Core i9 14. generacije
- PC mikro ATX Intel H610 Realtek ALC887 / Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR4-SDRAM 2 DIMM RAM memorija: 64 GB
- SSD M.2, PCI Express 3.0, SATA III
- Vrsta BIOS-a: UEFI kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- Gigabitni Ethernet
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | Intel® H610 |
| Baza | Intel® 1700 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Procesor / model | Celeron G6000, Pentium Gold G7000, Core i-12000-, Core i-13000-, Core i-14000-Serie |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Frekvencija takta | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Sučelje | HDMI™ VGA USB 3.0 USB 2.0 audio, stereo (3.5 mm jack) LAN (10/100/1000 MBit/s) PS/2 |
| Broj DDR4 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x1 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 4 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Dubina | 228 mm |
| Širina | 198 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| područja primjene | pc |
| WLAN | ne |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 3 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3200 MHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)