BJZ A-4696 A-4696 aparat za zavarivanje folija (Š x V x D) 360 x 90 x 150 mm
- Kataloški br:
- 3152382 - 62
- Oznaka:
- A-4696
- EAN:
- 4057989046969
- Kataloški br:
- 3152382 - 62
- Oznaka:
- A-4696
- EAN:
- 4057989046969
BJZ A-4696 A-4696 aparat za zavarivanje folija (Š x V x D) 360 x 90 x 150 mm
755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 260 W |
| Vrsta proizvoda | aparat za zavarivanje folija |
| dim. | (Š x V x D) 360 x 90 x 150 mm |
| Težina | 4 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 360 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 150 mm |
Opis
Opis
Strojevi za pulsno zavarivanje plastične folije za profesionalnu, univerzalnu upotrebu. GS-testirani, pouzdani i jednostavni uređaji imaju beskonačno varijabilni automatski mjerač vremena za zavarivanje i integrirani nož za rezanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Uključuje nož za rezanje
- Duljina zavara: 200 mm
- Širina vara: 2 mm
- Snaga: 260 watta
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.