BJZ A-8000 ESD podloga za tlo svijetlosiva (D x Š x V) 608 x 608 x 10.50 mm
- Kataloški br:
- 3152402 - 62
- Oznaka:
- A-8000
- EAN:
- 4057989080000
- Kataloški br:
- 3152402 - 62
- Oznaka:
- A-8000
- EAN:
- 4057989080000
BJZ A-8000 ESD podloga za tlo svijetlosiva (D x Š x V) 608 x 608 x 10.50 mm
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ESD podloga za tlo |
| Vrsta | A-8000 |
| Boja | svijetlosiva |
| Materijal | vinil |
| Dužina | 608 mm |
| Širina | 608 mm |
| Visina | 10.50 mm |
| dim. | (D x Š x V) 608 x 608 x 10.50 mm |
| Područje primjene | ESD |
Opis
Opis
Zahvaljujući svom posebnom dizajnu, podna slagalica omogućuje brzu ugradnju čak i većih površina industrijskog poda u čvrstom spoju, bez prethodnog mukotrpnog popravljanja podloge. Može se koristiti na bilo kojoj tvrdoj površini (uključujući tepih) uz minimalnu ili nikakvu pripremu. Sve dok je površina relativno ravna, loše, istrošene i eventualno vlažne podloge mogu se brzo popraviti. Dijelovi ESD slagalice mogu se labavo položiti na pod i lako pričvrstiti zahvaljujući jedinstveno oblikovanim zupcima. Nisu potrebni nikakvi posebni alati osim gumenog čekića. Budući da se ESD podna slagalica može postaviti jednostavno i modularno, nema potrebe za prekidom rada tijekom instalacije. U slučaju minimalnih kolebanja temperature +/-5 °C sobna temperatura) potrebno je održavati razmak od 5 mm između pločica i svih fiksnih točaka (npr. zid ili stupovi) kako bi se omogućilo pomicanje kada se pločice šire ili skupljaju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)