Blanko uređaj za obranu od životinja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3384406 - 62
- Oznaka:
- 204561
- EAN:
- 4250019115974
- Kataloški br:
- 3384406 - 62
- Oznaka:
- 204561
- EAN:
- 4250019115974
Blanko uređaj za obranu od životinja 1 kom.
71.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
71.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za obranu od životinja |
| Pogodno za… | unutra/vani |
| Opskrba strujom | 1x 9 V block baterije, molimo, naručite odvojeno |
| Težina | 53 g |
| Materijal | tvrda plastika |
| Dužina | 94 mm |
| Širina | 60 m |
| Visina | 27 mm |
| dim. | (D x Š x V) 94 mm x 60 m x 27 mm |
| Frekvencija | 20.000 - 25.000 Hz |
Opis
Opis
Vjerojatno najhumanija i najsigurnija metoda za odvraćanje neprijateljskih pasa, također se može koristiti kao sredstvo za dresuru pasa. Ultrazvučni tjerač pasa šalje frekvencije u rasponu koji je jedva čujan za ljude, ali ga psi mogu čuti (može se koristiti i na mačkama), malo, kompaktno kućište od crne tvrde plastike s pričvrsnom kopčom, crveni LED radni zaslon, napajanje preko blok baterije od 9 V (nije uključena). Tlak zvuka 135 dB; Efektivni domet cca 5 - 6 m
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)