Blaupunkt HIRSCHAU 1119BT autoradio Bluetooth® telefoniranje slobodnih ruku
- Kataloški br:
- 3456357 - 62
- EAN:
- 4.2605E+12
- Kataloški br:
- 3456357 - 62
- EAN:
- 4.2605E+12
Blaupunkt HIRSCHAU 1119BT autoradio Bluetooth® telefoniranje slobodnih ruku
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radio (RDS tuner, FM tuner, FM s prioritetom prometnih obavijesti)
- Broj unaprijed postavljenih postaja: 18 x FM (RDS)
- Media player (prednji USB, podrška za MP3 i WMA)
- Bluetooth® (telefoniranje putem unutarnjeg ili vanjskog mikrofona i audio streaming s prikazom pjesme)
- Predefinirane postavke zvuka
- Glasnoća
- Izlaz 2-kanalnog pretpojačala
- 4 x 20 vata
- Višebojno (7 boja)
- Trajna pohrana
- Mala dubina ugradnje
- Drugi USB priključak za punjenje vanjskih uređaja poput mobilnih telefona (maks. 2 A)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | autoradio |
| Osvjetljenje tipki u boji | crvena zelena plava boja žuta ljubičasta bijela tirkizna |
| Formati za reprodukciju | MP3 |
| Sučelje | USB SD audio, stereo (3.5 mm jack) |
| USB-priključak | da |
| Memoriranje stanica | 18 UKW |
| Utor za SD-karte | da |
| Daljinsko upravljanje | ne |
| Određene značajke autoradija | Bluetooth® telefoniranje slobodnih ruku |
| Izlazi za pretpojačala | 4 |
| Brodski napon | 12 V |
| Boja | crna |
| Glazbena snaga maks. | 4 x 20 W |
Opis
Opis
Blaupunkt HIRSCHAU 1119BT u 1-DIN formatu nudi digitalni radio prijem u novom i modernom dizajnu s višebojnim osvjetljenjem. S Aux-Inom i Bluetooth® streamingom, reprodukcija digitalnih medija je dječja igra. A što je s radio prijemom?
Bilješke:
FM auto radio bez DAB+:
Pogodno samo za naknadnu ugradnju postojećih vozila, ne udovoljava DAB+ zahtjevu za nove automobile prema TKG §75, stavak 3.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilješke:
FM auto radio bez DAB+:
Pogodno samo za naknadnu ugradnju postojećih vozila, ne udovoljava DAB+ zahtjevu za nove automobile prema TKG §75, stavak 3.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Blaupunkt HIRSCHAU 1119BT auto radio
- Ugradbeni okvir
- Vanjski mikrofon za handsfree
- Priključni kabel (ISO A, B)
- Adapter za antenu (DIN / ISO)
- Alat za otpuštanje
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)