Blickle 933237 GTH 201/25K kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 1400 kg kom.
- Kataloški br:
- 3051293 - 62
- Oznaka:
- 933237
- EAN:
- 4047526383817
- Kataloški br:
- 3051293 - 62
- Oznaka:
- 933237
- EAN:
- 4047526383817
Blickle 933237 GTH 201/25K kotač za teški teret Promjer kotača: 200 mm Nosivost (maks.): 1400 kg kom.
525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kotač za teški teret |
| Kotač-Ø | 200 mm |
| Nosivost (maks.) | 1400 kg |
| Širina kotača | 60 mm |
| Vrsta ležaja | kuglični ležaj |
| Materijal | poliuretan |
| Boja | svijetlosmeđa |
| Sadržaj | 1 St. |
| Težina | 4.679 kg |
Opis
Opis
Kotač za teške uvjete rada s Blickle Extrathane® poliuretanskim slojem, s lijevanim središtem kotača
Površina za trčanje:
• visokokvalitetni poliuretanski elastomer Blickle Extrathane®, tvrdoća 92 Shore A
• mali otpor kotrljanja
• vrlo otporan na habanje
• visoka otpornost na rezove i habanje
• Boja svijetlosmeđa, bez tragova, bez promjene boje u kontaktu
• vrlo dobra kemijska povezanost s tijelom kotača
Tijelo kotača:
• robusni sivi lijev
• s mazalicom
• farbano, srebrna boja
Ostale karakteristike:
• visoka kemijska otpornost na mnoge agresivne medije
• Otpornost na temperaturu: -20 °C do +70 °C, kratkotrajno do +90 °C, smanjena nosivost iznad +40 °C
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Površina za trčanje:
• visokokvalitetni poliuretanski elastomer Blickle Extrathane®, tvrdoća 92 Shore A
• mali otpor kotrljanja
• vrlo otporan na habanje
• visoka otpornost na rezove i habanje
• Boja svijetlosmeđa, bez tragova, bez promjene boje u kontaktu
• vrlo dobra kemijska povezanost s tijelom kotača
Tijelo kotača:
• robusni sivi lijev
• s mazalicom
• farbano, srebrna boja
Ostale karakteristike:
• visoka kemijska otpornost na mnoge agresivne medije
• Otpornost na temperaturu: -20 °C do +70 °C, kratkotrajno do +90 °C, smanjena nosivost iznad +40 °C
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.