Boneco Hybrid Luftbefeuchter & Luftreiniger H400 SMART čistač zraka/ovlaživač zraka 1 kom.
- Kataloški br:
- 3593529 - 62
- EAN:
- 7.61141E+12
- Kataloški br:
- 3593529 - 62
- EAN:
- 7.61141E+12
Boneco Hybrid Luftbefeuchter & Luftreiniger H400 SMART čistač zraka/ovlaživač zraka 1 kom.
1,330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | čistač zraka/ovlaživač zraka |
| Sadržaj spremnika | 12 l |
| Pogodno za sobe do maks. | 60 m² |
| Radni napon | 100 V240 V |
| Snaga | 11.6 W |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 465 mm |
| Dužina | 280 mm |
| dim. | (D x Š x V) 280 x 400 x 465 mm |
| Težina | 6.77 kg |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.