Bopla 12000311 kabelska uvodnica M12 x 1.5 poliamid bijela 1 kom.
- Kataloški br:
- 3455049 - 62
- EAN:
- 4.05855E+12
- Kataloški br:
- 3455049 - 62
- EAN:
- 4.05855E+12
Bopla 12000311 kabelska uvodnica M12 x 1.5 poliamid bijela 1 kom.
2.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kabelska uvodnica s metričkim navojem
- Promjer kabela 3-6,5 mm
- Jednostavna ugradnja, integrirano rasterećenje od naprezanja
- Klasa zaštite IP 68 (5 bara, 30 min)
- Boja slična bijeloj. RAL 9003
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
| Boja | bijela |
| Vanjski navoj | M12 x 1.5 |
| Materijal | poliamid |
| Navoj - dužina | 8 mm |
| Visina | 29 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Veličina ključa | 16.8 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 12000311 |
| Tip | MBFW 12-9003 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 1 vijčani spoj
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.