Bosch 1,7L MyMoment, rot kuhalo za vodu crvena
- Kataloški br:
- 3439165 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
- Kataloški br:
- 3439165 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
Bosch 1,7L MyMoment, rot kuhalo za vodu crvena
16 %
130.00 KM155.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
130.00 KM155.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ergonomski rad: jednostavno otvaranje poklopca pritiskom na gumb
- Indikator šalice: pomaže vam uštedjeti energiju i vrijeme kuhanjem samo potrebne količine
- Filter za kamenac: Uklonjivi i lako čistivi filter sprječava kamenac u piću
- Lako čitljiv indikator razine vode: savršena vidljivost potrebne količine vode
- Trostruka sigurnost: automatsko isključivanje, zaštita od rada na suho i pregrijavanja te isključivanje dizala
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kuhalo za vodu |
| Snaga | 2400 W |
| Boja | crvena |
| Materijal | plastika |
| Težina | 1.1 kg |
| Širina | 237 mm |
| Visina | 267 mm |
| Dužina | 158 mm |
Opis
Opis
Komentar
Željeli bismo vas obavijestiti da je dostava u roku od 48 sati uglavnom moguća ako je narudžba primljena prije 9:00 sati.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)