Bosch Accessories 2607012053 vlaknasti disk promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3473617 - 62
- Oznaka:
- 2607012053
- EAN:
- 4059952721620
- Kataloški br:
- 3473617 - 62
- Oznaka:
- 2607012053
- EAN:
- 4059952721620
Bosch Accessories 2607012053 vlaknasti disk promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 1 Set
8 %
35.00 KM38.00 KM
Štedite 3.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
35.00 KM38.00 KM
Štedite 3.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vlaknasti disk |
| Promjer | 125 mm |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Granulacija | 36 60 80 120 |
| Sadržaj | 1 Set |
| Application | Grinding |
| Disc diameter | 125 mm |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Suitable for aluminium | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for concrete | FALSE |
| Suitable for metal | TRUE |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Suitable for cast iron | FALSE |
| Suitable for wood | FALSE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Bowl wheel | FALSE |
| Hole pattern | X-Lock |
| X-Lock holding device | TRUE |
| Flap disc | FALSE |
| Fibre disc | TRUE |
| Suitable for titanium | FALSE |
Opis
Opis
X-LOCK fiber disk R444 Expert for Metal stvara impresivnu površinsku obradu na metalnim površinama. Čvrsta vulkanizirana vlaknasta podložna ploča omogućuje ujednačen proces brušenja. Brusno zrno od aluminijevog oksida posebno je prikladno za obradu metala. Zahvaljujući X-LOCK sustavu bez ključa, vlaknasti diskovi se mogu brzo i jednostavno zamijeniti. Diskovi su prikladni za montažu na X-LOCK ili standardnu gumenu podlogu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.