Bosch Accessories 2608626160 lamelna brusna ploča promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3473685 - 62
- Oznaka:
- 2608626160
- EAN:
- 4059952729909
- Kataloški br:
- 3473685 - 62
- Oznaka:
- 2608626160
- EAN:
- 4059952729909
Bosch Accessories 2608626160 lamelna brusna ploča promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 1 Set
15 %
275.00 KM325.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
275.00 KM325.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lamelna brusna ploča |
| Promjer | 125 mm |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Granulacija | 40 60 80 120 |
| Sadržaj | 1 Set |
| Diameter | 125 mm |
| Type | Disc |
| Number of parts | 60 |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for metal | TRUE |
| Suitable for gypsum-cardboard | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | FALSE |
| Suitable for glass | FALSE |
| Suitable for gelcoat | FALSE |
| Suitable for car paint/varnish | FALSE |
| Suitable for filler | FALSE |
Opis
Opis
Snažna podloga od stakloplastike ojačava disk. Pouzdani lamelni diskovi nude profesionalcima ravnomjerno uklanjanje i dobar rezultat površine. Razvili smo naš isplativ, visokokvalitetni lamelni disk X451 kako bismo pomogli metaloprerađivačima, renovatorima, dizajnerima i entuzijastima „uradi sam“ da sigurno bruse, uklanjaju neravnine, čiste i završno obrađuju metalne i drvene radne dijelove. Set uključuje lamelne brusne ploče granulacije od 40 do 120 kako biste pouzdano mogli obavljati sve standardne zadatke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.