Bosch Accessories 2608626180 lamelna brusna ploča promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 15 kom.
- Kataloški br:
- 3473772 - 62
- Oznaka:
- 2608626180
- EAN:
- 4059952730103
- Kataloški br:
- 3473772 - 62
- Oznaka:
- 2608626180
- EAN:
- 4059952730103
Bosch Accessories 2608626180 lamelna brusna ploča promjer 125 mm Promjer bušotine 22.23 mm 15 kom.
16 %
73.00 KM86.50 KM
Štedite 13.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
73.00 KM86.50 KM
Štedite 13.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lamelna brusna ploča |
| Promjer | 125 mm |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Granulacija | 60 |
| Sadržaj | 15 kom. |
| Application | Grinding |
| Disc diameter | 125 mm |
| Granulation | 60 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Bowl wheel | FALSE |
| X-Lock holding device | FALSE |
| Flap disc | FALSE |
| Fibre disc | FALSE |
Opis
Opis
Snažna podloga od stakloplastike ojačava disk. Pouzdani lamelni diskovi nude profesionalcima ravnomjerno uklanjanje i dobar rezultat površine. Razvili smo naš isplativ, visokokvalitetni lamelni disk X451 kako bismo pomogli metaloprerađivačima, renovatorima, dizajnerima i entuzijastima „uradi sam“ da sigurno čiste, bruse, uklanjaju neravnine i završno obrađuju radne komade.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.