Bosch Accessories 2608629677 glodalo za ravnanje rubova
- Kataloški br:
- 3410582 - 62
- Oznaka:
- 2608629677
- EAN:
- 4059952678757
- Kataloški br:
- 3410582 - 62
- Oznaka:
- 2608629677
- EAN:
- 4059952678757
Bosch Accessories 2608629677 glodalo za ravnanje rubova
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | glodalo za ravnanje rubova |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Model | Other |
| Total length | 70 mm |
| Shaft diameter | 8 mm |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Working length | 25.4 mm |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for cast iron | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for solid wood | TRUE |
| With shaft | TRUE |
| Diameter cutter | 16 mm |
Opis
Opis
Precizno obrežite drvene rubove! Visokokvalitetni karbidni zubi osiguravaju čiste i precizne rezove. Ako često podrezujete rubove, potrebna vam je oštra i izdržljiva glodalica, koja je ključna. Razvili smo PRO glodalo za stolare i tesare kao podršku pri radu s glodalom u mekom drvu, tvrdom drvu i kompozitnim materijalima od drva.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)