Bosch Accessories 2608901704 EXPERT Višematerijalni list za rušenje S681KLHM Duljina lista pile 80 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3473713 - 62
- Oznaka:
- 2608901704
- EAN:
- 4059952657318
- Kataloški br:
- 3473713 - 62
- Oznaka:
- 2608901704
- EAN:
- 4059952657318
Bosch Accessories 2608901704 EXPERT Višematerijalni list za rušenje S681KLHM Duljina lista pile 80 mm 1 kom.
14 %
65.50 KM76.00 KM
Štedite 10.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-14 %
65.50 KM76.00 KM
Štedite 10.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list sabljaste pile |
| Duljina lista pile | 80 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Total length | 150 mm |
| Cutting length | 80 mm |
| Suitable for gas concrete | FALSE |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Tooth distance | 6.4 mm |
| Suitable for aluminium | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for masonry/concrete | FALSE |
| Suitable for epoxy resin | FALSE |
| Suitable for foam | FALSE |
Opis
Opis
Izdržljivo rezanje kompozitnog drva i drva s metalom! Agresivni karbidni zubi od 3 TPI na vrhu oštrice za obrnuto rezanje. Za vatrogasce, spasioce, policiju i hitne medicinske službe ključno je brzo doseći ograničena područja. Jedan od njihovih najvažnijih alata za spašavanje su recipročne pile - ali zahtijevaju iznimne listove pile koji mogu pouzdano rezati kompozitno drvo, prozore i drvo s kaljenim čavlima i vijcima. EXPERT višenamjenski rušački stroj S681KLHM dizajniran je za ovaj ključni zadatak. Bosch EXPERT višenamjenska rušilica za rušenje S681KLHM temelji se na Bosch karbidnoj tehnologiji. Brzo i pouzdano reže tvrde materijale poput kompozitnog drva i drva s kaljenim metalnim pričvršćivačima. Izvanredan vijek trajanja zahvaljujući Bosch Carbide Technology
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.