Bosch Accessories 2608902481 2608902481 brusna mreža za ekscentrične brusilice (Ø) 150 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3473719 - 62
- Oznaka:
- 2608902481
- EAN:
- 4059952723983
- Kataloški br:
- 3473719 - 62
- Oznaka:
- 2608902481
- EAN:
- 4059952723983
Bosch Accessories 2608902481 2608902481 brusna mreža za ekscentrične brusilice (Ø) 150 mm 1 Set
15 %
65.50 KM77.50 KM
Štedite 12.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
65.50 KM77.50 KM
Štedite 12.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusna mreža za ekscentrične brusilice |
| Promjer | 150 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| dim. | (Ø) 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Type | Disc |
| Number of parts | 7 |
| Material of carrier | Other |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for gypsum-cardboard | TRUE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | TRUE |
| Suitable for glass | FALSE |
| Hook-and-loop fastening | TRUE |
| Suitable for gelcoat | FALSE |
| Suitable for car paint/varnish | FALSE |
| Suitable for filler | FALSE |
Opis
Opis
Zaštitne ploče za brušenje osiguravaju još manje prašine i veću učinkovitost pri brušenju drva, boje i suhozida! Prašina se usisava kroz otvorenu mrežastu strukturu. Prašina je jedan od glavnih problema prilikom brušenja. Začepljuje vam brusni papir, čineći ga praktički neupotrebljivim. Pokriva sve u sobi i prožima cijelu kuću. Zato smo razvili Bosch Particle Control tehnologiju - za rad sa smanjenom prašinom na novoj razini performansi. Nije bilo lako smanjiti prašinu tijekom brušenja, ali pronašli smo rješenje. Ova Bosch EXPERT M480 mreža za brušenje koristi našu tehnologiju kontrole čestica kako bi se smanjila količina prašine u zraku. Visoko učinkovito usisavanje prašine s Bosch Particle Controlom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.