Bosch Accessories 2608902498 2608902498 ekscentrični brusni papir Granulacija 120 (Ø) 150 mm 50 kom.
- Kataloški br:
- 3473728 - 62
- Oznaka:
- 2608902498
- EAN:
- 4059952724720
- Kataloški br:
- 3473728 - 62
- Oznaka:
- 2608902498
- EAN:
- 4059952724720
Bosch Accessories 2608902498 2608902498 ekscentrični brusni papir Granulacija 120 (Ø) 150 mm 50 kom.
20 %
88.50 KM110.00 KM
Štedite 21.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-20 %
88.50 KM110.00 KM
Štedite 21.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ekscentrični brusni papir |
| Granulacija | 120 |
| Promjer | 150 mm |
| Sadržaj | 50 kom. |
| dim. | (Ø) 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Type | Disc |
| Material of carrier | Paper |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for gypsum-cardboard | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | TRUE |
| Suitable for glass | FALSE |
| Suitable for gelcoat | FALSE |
| Suitable for car paint/varnish | FALSE |
| Suitable for filler | FALSE |
Opis
Opis
Brzo brušenje boje i drveta! Poravnanje vlakana tijekom proizvodnje osigurava agresivno brušenje. Brušenje velikih površina oduzima puno vremena: Mnogi brusni papiri brzo se začepe prašinom i gube abrazivnost, što znači da sam proces brušenja traje dulje. Kombinacija oštrih zrna i posebne tehnologije koja sprječava začepljenje osigurava da brusni papir EXPERT C470 zadržava svoja posebna svojstva. To znači da možete raditi brže i dulje bez kompromisa u pogledu rezultata brušenja. Provedite manje vremena bruseći ili obavite više u istom vremenu s brusnim papirom Bosch EXPERT C470. Iznimne performanse uklanjanja s Bosch površinskom strukturom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.