Bosch Accessories 2608902510 2608902510 komplet ekscentričnog brusnog papira (Ø) 125 mm 1 Set
- Kataloški br:
- 3473739 - 62
- Oznaka:
- 2608902510
- EAN:
- 4059952724843
- Kataloški br:
- 3473739 - 62
- Oznaka:
- 2608902510
- EAN:
- 4059952724843
Bosch Accessories 2608902510 2608902510 komplet ekscentričnog brusnog papira (Ø) 125 mm 1 Set
15 %
93.50 KM110.00 KM
Štedite 16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
93.50 KM110.00 KM
Štedite 16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ekscentričnog brusnog papira |
| Promjer | 125 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| dim. | (Ø) 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Type | Disc |
| Number of parts | 50 |
| Material of carrier | Other |
| Suitable for stainless steel | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for steel | FALSE |
| Suitable for metal | FALSE |
| Suitable for gypsum-cardboard | FALSE |
| Suitable for wood | TRUE |
| Suitable for nonferrous metals | FALSE |
| Suitable for stone | FALSE |
| Suitable for paint | TRUE |
| Suitable for glass | FALSE |
| With perforation for dust extraction | FALSE |
| Hook-and-loop fastening | FALSE |
| Suitable for gelcoat | FALSE |
| Suitable for car paint/varnish | FALSE |
| Suitable for filler | FALSE |
Opis
Opis
Brzo brušenje boje i drveta! Poravnanje vlakana tijekom proizvodnje osigurava agresivno brušenje. Brušenje velikih površina oduzima puno vremena: Mnogi brusni papiri brzo se začepe prašinom i gube abrazivnost, što znači da sam proces brušenja traje dulje. Kombinacija oštrih zrna i posebne tehnologije koja sprječava začepljenje osigurava da brusni papir EXPERT C470 zadržava svoja posebna svojstva. To znači da možete raditi brže i dulje bez kompromisa u pogledu rezultata brušenja. Provedite manje vremena bruseći ili obavite više u istom vremenu s brusnim papirom Bosch EXPERT C470. Iznimne performanse uklanjanja s Bosch površinskom strukturom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.