Bosch akumulator za usisavač 4.0 Ah Bosch
- Kataloški br:
- 3439214 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
- Kataloški br:
- 3439214 - 62
- EAN:
- 4.24201E+12
Bosch akumulator za usisavač 4.0 Ah Bosch
12 %
300.00 KM340.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
300.00 KM340.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Akumulator
- Prikladno za vrstu usisavača: ručni usisavač
- Crna, Crvena
- Kompatibilnost marke: Bosch
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulator za usisavač |
| prikladno za marku | Bosch |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4.0 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Tip | Power for ALL 18V 4,0Ah |
| Težina | 539 g |
| Boja | crna crvena |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| Baterijski napon | 18 V |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Bosch |
| 1 Stück(e) | |
| 600 g |
Opis
Opis
BHZUB1840, Zamjenska baterija Visokokvalitetne zamjenske baterije za vaš usisavač
Snaga
23% kompaktnija i 13% lakša od konvencionalne baterije Power For All s 4,0 Ah
Visoka učinkovitost i dugi vijek trajanja – uvijek spremni za upotrebu zahvaljujući litij-ionskoj tehnologiji
Baterija se može potpuno ili djelomično napuniti u bilo kojem trenutku
Udobnost
Snaga za sve: Jedna baterija za cijeli Bosch sustav za dom i vrt (zelena linija proizvoda)
Jednostavno otključajte pritiskom na gumb i praktično promijenite
Dodatne informacije
Kompatibilno s Unlimited serijom 8 (BBS8…, BCS8…, BKS8…, BSS8…, BBS1…, BCS1…, BSS1…), Unlimited 7 (BBS7…, BCS7…, BKS7…, BSS7…) i Unlimited serijom 6 (BBS6…, BCS6…, BKS6…, BLS6…, BSS6…)
Originalni Bosch pribor
Za sigurnu i pravilnu upotrebu originalnog pribora, molimo vas da slijedite upute u priručniku za uporabu usisavača.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Željeli bismo vas obavijestiti da je dostava u roku od 48 sati uglavnom moguća ako je narudžba primljena prije 9:00 sati.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)